Prezent dla dwojga?

Dotknijcie razem nieba! Zabierz swoją drugą połówkę na niezwykły jednoczesny lot dwóch motolotni.

Szukasz oryginalnego prezentu na ślub?
Chcesz zabrać swoją drugą połówkę na niezapomnianą przygodę?
A może chciałbyś oświadczyć się w nietuzinkowy sposób?

Jeżeli na co najmniej jedno z tych pytań odpowiedziałeś TAK - to mamy coś dla Ciebie! Zabierzemy Cię w niezwykły lot dwóch motolotni. W malowniczym otoczeniu północnego Mazowsza, z widokiem na krętą Narew i rozległy Bug wzniesiecie się razem w tym samym czasie na dwóch motolotniach. Lecąc razem w niewielkiej odległości będziecie mieli szansę delektować się tymi samymi emocjami.

Całą niezwykłą wyprawę uwiecznimy ze wszystkimi szczegółami. Na obu motolotniach są zamontowane wysokiej jakosci kamery cyfrowe, które zarejestrują Waszą niezapomnianą przygodę. Z całego materiału przygotujemy dla Was niezpomniany film, który będzie wspaniałą pamiątką.

Gwarantujemy, że wspaniałe emocje pozostaną z Wami na długo!Zamów lot podwójny!


 603 11 22 11
© 2018 Aviation Inovatis. · Zawartość strony, teksty, fotografie, filmy, grafiki są chronione prawem autorskim. Nie dopuszcza się do ich kopiowania w całości jak i fragmentach bez zgody Aviation Inovatis.

Lot motolotnią na prezent. Prezent dla niego. Prezent dla niej. Prezent dla męża. Prezent dla żony. Pomysł na prezent. Lot widokowy. Loty widokowe. Fotografia lotnicza. Loty krajobrazowe. Lot w prezencie. Lot paralotnią. Lot paralotnią na prezent. Lot motolotnią z nagraniem Full HD. Ekscytujący prezent. Niezwykły prezent. Lot motolotnią z nagraniem video. Lot na nartach. Lot motolotnią na nartach.