Czy chcesz być informowany o dodaniu nowych terminów lotów?.

Wpisz w poniższym formularzu swój email lub numer telefonu (lub jedno i drugie), a natychmiast poinformujemy Cię o dodaniu na naszej stronie nowych terminów lotów. Nowe terminy są udostępniane najczęściej na 1-2 dni przed planowanym terminem lotu - w momencie kiedy prognoza pogody wstępnie zapowiada dogodne do realizacji lotów warunki.

Pamiętaj, że o nowych terminach będziesz informowany przez kolejne 60 dni. Po tym czasie notyfikacja wygaśnie. Jeżeli nadal będziesz chciał otrzymywać takie informacje - ponownie wypełnij ten formularz.

Zanim wyślesz formularz - upewnij się, że prawidłowo wpisałeś wszystkie dane!

Co najmniej jedno z pól: EMAIL lub TELEFON musi zostać wypełnione.Wpisz numer swojego vouchera - dzięki temu będziemy mogli lepiej dopasować powiadomienia do typu i czasu Twojego lotu. Jeżeli Twoj voucher ma kod kreskowy - wpisz numer wydrukowany pod tym kodem.


 603 11 22 11
© 2018 Aviation Inovatis. · Zawartość strony, teksty, fotografie, filmy, grafiki są chronione prawem autorskim. Nie dopuszcza się do ich kopiowania w całości jak i fragmentach bez zgody Aviation Inovatis.

Lot motolotnią na prezent. Prezent dla niego. Prezent dla niej. Prezent dla męża. Prezent dla żony. Pomysł na prezent. Lot widokowy. Loty widokowe. Fotografia lotnicza. Loty krajobrazowe. Lot w prezencie. Lot paralotnią. Lot paralotnią na prezent. Lot motolotnią z nagraniem Full HD. Ekscytujący prezent. Niezwykły prezent. Lot motolotnią z nagraniem video. Lot na nartach. Lot motolotnią na nartach.