Nasze fotografie w pełnej rozdzielczości?

Chcesz mieć własną reprodukcję naszego zdjęcia?

Wszystkie fotografie publikowane na naszych stronach czy profilach społecznościowych są dostępne odpłatnie w pełnej rozdzielczości. Cena jednej fotografii w postaci elektronicznej w maksymalnej rozdzielczości to jedynie 10 zł. Każda wykonana przez nas fotografia jest rejestrowana w postaci plików RAW, które odpowiednio obrobione pozwalają na uzyskanie fotografii wysokiej jakości. Większość fotografii jest dostępna w rozdzielczości 4290 x 2856, co pozwala na wydruk nawet bardzo dużych prac. Poniżej znajduje się przeliczenie takiej rozdzielczości na rozmiary przy różnym typie wydruku.
RozdzielczośćTyp wydrukuMaksymalny rozmiar wydruku
100 DPIDuże banery, plansze, wydruk wielkoformatowy108.97cm x 72.54cm
150 DPIPlansze, rollup, plakaty72.64cm x 48.46cm
250 DPIObrazy, plakaty w formacie A343.57cm x 29.02cm
300 DPIWysokiej jakości fotografie oglądane z bliska36cm x 24.18cm
Fotografie udostępniamy w formacie JPG w maksymalnej dostępnej jakości - bez żadnych znaków wodnych - widocznych na zdjęciach na naszych profilach. Nabywca może drukować fotografię lub jej fragment na dowolnych materiałach po warunkiem wykorzystania ich wyłącznie do celów niekomercyjnych. Nabywca uzyskuje prawo do wykorzystania fotografii (reprodukcji) ale nie nabywa praw autorskich, które są nadal zachowane przez autora zdjęcia.

Jak zamówić fotografię?

Prześlij do nas na email: info@lotynamotolotni.pl lub poprzez wiadomości na mediach społecznościowych - informacje o zdjęciach, które Cię interesują. Mogą być to np. linki do postów. W odpowiedzi prześlemy Ci informację o rozdzielczości i możliwości udostępnienia tych plików.
 603 11 22 11
© 2018 Aviation Inovatis. · Zawartość strony, teksty, fotografie, filmy, grafiki są chronione prawem autorskim. Nie dopuszcza się do ich kopiowania w całości jak i fragmentach bez zgody Aviation Inovatis.

Lot motolotnią na prezent. Prezent dla niego. Prezent dla niej. Prezent dla męża. Prezent dla żony. Pomysł na prezent. Lot widokowy. Loty widokowe. Fotografia lotnicza. Loty krajobrazowe. Lot w prezencie. Lot paralotnią. Lot paralotnią na prezent. Lot motolotnią z nagraniem Full HD. Ekscytujący prezent. Niezwykły prezent. Lot motolotnią z nagraniem video. Lot na nartach. Lot motolotnią na nartach.