A może coś NAPRAWDĘ niezwykłego?

Zobacz ziemię lecąc motolotnią na wysokości 1000 metrów!

Chcesz przeżyć zupełnie unikalną przygodę?
Masz ochotę popatrzeć na świat z perspektywy dostępnej nielicznym?
Zastanawiałeś się co widzą ptaki migrujące na dalekie odległości?

Jeżeli na co najmniej jedno z tych pytań odpowiedziałeś TAK - to mamy coś dla Ciebie! Zabierzemy Cię w niezwykły lot motolotnią. W malowniczym otoczeniu północnego Mazowsza, z widokiem na krętą Narew i rozległy Bug wzniesiesz się na magiczną wysokość 1000 metrów. Nic nie będzie Ci przeszkadzać w podziwianiu i doświadczaniu piękna. Żadnej kabiny czy okien - jak ptak.

Na tej wysokości ziemia wygląda już nieco inaczej. Można dostrzec rozległe ukształtowanie terenu, rzeki stają się malowniczymi nitkami, a wszystko co niewielkie nie zaprząta niepotrzebnie uwagi.

Całą niezwykłą wyprawę uwiecznimy ze wszystkimi szczegółami. Na pokładzie będą zamontowane trzy wysokiej jakości kamery HD. Pierwsza z nich będzie rejestrować lot z poziomu skrzydła. Druga kamera pokaże widok jaki ma przed oczami pasażer. Trzecia kamera - zamontowana na profesjonalnym, elektronicznym stabilizatorze zarejestruje wszystko co chcesz - Twoją twarz, kokpit, pilota, otoczenie, chmury itd. To pasażer decyduje gdzie "patrzy" trzecia kamera. Z całego materiału zmontujemy dla Ciebie atrakcyjny film.

Po zakończeniu lotu otrzymasz od nas specjalny certyfikat.

Gwarantujemy, że wspaniałe emocje pozostaną z Tobą na długo!


Parametry lotu

Czas lotu:około 60 minut
Maksymalna wysokość:>1000 metrów AGL (nad terenem, czyli około 1100 metrów n.p.m.)
Pokonywana odległość:około 75km
Liczba kamer HD:3 (w tym jedna do operowania "z ręki" na elektronicznym stabilizatorze)
Cena:899 zł


Zamów lot na 1000 metrów !
 603 11 22 11
© 2018 Aviation Inovatis. · Zawartość strony, teksty, fotografie, filmy, grafiki są chronione prawem autorskim. Nie dopuszcza się do ich kopiowania w całości jak i fragmentach bez zgody Aviation Inovatis.

Lot motolotnią na prezent. Prezent dla niego. Prezent dla niej. Prezent dla męża. Prezent dla żony. Pomysł na prezent. Lot widokowy. Loty widokowe. Fotografia lotnicza. Loty krajobrazowe. Lot w prezencie. Lot paralotnią. Lot paralotnią na prezent. Lot motolotnią z nagraniem Full HD. Ekscytujący prezent. Niezwykły prezent. Lot motolotnią z nagraniem video. Lot na nartach. Lot motolotnią na nartach.