Lot motolotnią na 1000 metrów.

999,00 PLN - 1 168,00 PLN
Nagranie ścieżki audio
Nagranie rozmów prowadzonych w czasie lotu pomiędzy pasażerem, a pilotem. Komunikacji lotniczej itd. Ścieżka jest wmontowana w film.
Zdjęcia z lotu
Fotografie - 10 szt. w formie elektronicznej - motolotni, pasażera i otoczenia wykonane z kamery cyfrowej zamontowanej na skrzydle.
Imię, nazwisko osoby obdarowanej
Jeżeli chcesz otrzymać voucher imienny - wpisz tu imię i nazwisko osoby obdarowanej.
Cena vouchera
PLN
Ilość
 
Dodatkowe informacje
Parametry lotu:
  • Czas lotu: około 60 minut
  • Maksymalna wysokość: >1000 metrów AGL (nad terenem, czyli około 1100 metrów n.p.m.)
  • Pokonywana odległość: około 75km
  • Liczba kamer HD: 3 (w tym jedna do operowania "z ręki")
Lot na 1000 metrów to unikalna atrakcja. Pozwala w otwartym kokpicie popatrzeć na ziemię z niezwykłej perspektywy.
Na tej wysokości ziemia wygląda już nieco inaczej. Można dostrzec rozległe ukształtowanie terenu, rzeki stają się malowniczymi nitkami, a wszystko co niewielkie nie zaprząta niepotrzebnie uwagi.
Przygotowania i sam lot zostamie zarejestrowany za pomoca kilku kamer HD. Z uzyskanego materiału zostanie zmontowany profesjonalny firm z podkładem muzycznym.
Uczestnik lotu otrzymuje specjalny certyfikat.
Zobacz też pozostałe loty z naszej oferty.
Voucher na lot motolotnią
Cena od 299.00 PLN
Dwa loty motolotnią
Cena od 499.00 PLN
 603 11 22 11
© 2018 Aviation Inovatis. · Zawartość strony, teksty, fotografie, filmy, grafiki są chronione prawem autorskim. Nie dopuszcza się do ich kopiowania w całości jak i fragmentach bez zgody Aviation Inovatis.

Lot motolotnią na prezent. Prezent dla niego. Prezent dla niej. Prezent dla męża. Prezent dla żony. Pomysł na prezent. Lot widokowy. Loty widokowe. Fotografia lotnicza. Loty krajobrazowe. Lot w prezencie. Lot paralotnią. Lot paralotnią na prezent. Lot motolotnią z nagraniem Full HD. Ekscytujący prezent. Niezwykły prezent. Lot motolotnią z nagraniem video. Lot na nartach. Lot motolotnią na nartach.