Dwa loty motolotnią

499,00 PLN - 1 599,00 PLN
Nagranie z lotu
Nagranie lotu z cyfrowej kamery HD zamontowanej na skrzydle rejestrującej motolotnie, pasażera i otoczenie w trakcie lotu. Nagranie udostępniane w formie profesjonalnie zmontowanej produkcji z podkładem muzycznym.
Czas lotu
Zdjęcia z lotu
Fotografie - 10 szt. w formie elektronicznej - motolotni, pasażera i otoczenia wykonane z kamery cyfrowej zamontowanej na skrzydle.
Imię, nazwisko osoby obdarowanej
Jeżeli chcesz otrzymać voucher imienny - wpisz tu imię i nazwisko osoby obdarowanej.
Cena vouchera
PLN
Ilość
 
Dodatkowe informacje
Ten voucher pozwala zrealizowanie dwóch lotów motolotnią (jeden, po drugim) - w promocyjnej cenie. Zaoszczędzisz w ten sposób - aż 100 zł.
Pamiętaj, że oba loty muszą się odbyć w tym samym dniu. Nie ma możliwości realizowania każdego z dwóch lotów oddzielnie.
Zobacz też pozostałe loty z naszej oferty.
Voucher na lot motolotnią
Cena od 299.00 PLN
Lot motolotnią na 1000 metrów.
Cena od 999.00 PLN
 603 11 22 11
© 2018 Aviation Inovatis. · Zawartość strony, teksty, fotografie, filmy, grafiki są chronione prawem autorskim. Nie dopuszcza się do ich kopiowania w całości jak i fragmentach bez zgody Aviation Inovatis.

Lot motolotnią na prezent. Prezent dla niego. Prezent dla niej. Prezent dla męża. Prezent dla żony. Pomysł na prezent. Lot widokowy. Loty widokowe. Fotografia lotnicza. Loty krajobrazowe. Lot w prezencie. Lot paralotnią. Lot paralotnią na prezent. Lot motolotnią z nagraniem Full HD. Ekscytujący prezent. Niezwykły prezent. Lot motolotnią z nagraniem video. Lot na nartach. Lot motolotnią na nartach.