Voucher na lot motolotnią

299,00 PLN - 967,00 PLN
Nagranie z lotu
Nagranie lotu z cyfrowej kamery HD zamontowanej na skrzydle rejestrującej motolotnie, pasażera i otoczenie w trakcie lotu. Nagranie udostępniane w formie profesjonalnie zmontowanej produkcji z podkładem muzycznym.
Nagranie z dwóch kamer
Dodatkowe nagranie z drugiej kamery, która rejestruje przygotowania do lotu oraz bliską perspektywę pasażera w trakcie lotu. Film z takiego lotu zawiera zmontowane ujęcia z dwóch kamer.
Nagranie ścieżki audio
Nagranie rozmów prowadzonych w czasie lotu pomiędzy pasażerem, a pilotem. Komunikacji lotniczej itd. Ścieżka jest wmontowana w film.
Czas lotu
Zdjęcia z lotu
Fotografie - 10 szt. w formie elektronicznej - motolotni, pasażera i otoczenia wykonane z kamery cyfrowej zamontowanej na skrzydle.
Imię, nazwisko osoby obdarowanej
Jeżeli chcesz otrzymać voucher imienny - wpisz tu imię i nazwisko osoby obdarowanej.
Cena vouchera
PLN
Ilość
 
Dodatkowe informacje
Lot motolotnią to niezapomniana przygoda dla każdego. Wspaniałe widoki Narwi, Zapory w Dębe, Zalewu Zegrzyńskiego i północnego Mazowsza gwarantują niezapomniane wrażenia.
W opcji z nagraniem lot jest rejestrowany za pomocą wysokiej jakości kamery sportowej zamontowanej na skrzydle, która rejestruje widok motolotni i otoczenia. Pasażer otrzymuje z lotu profesjonalnie zmontowany film z podkładem dźwiękowym.
Zobacz też pozostałe loty z naszej oferty.
Dwa loty motolotnią
Cena od 499.00 PLN
Lot motolotnią na 1000 metrów.
Cena od 999.00 PLN
 603 11 22 11
© 2018 Aviation Inovatis. · Zawartość strony, teksty, fotografie, filmy, grafiki są chronione prawem autorskim. Nie dopuszcza się do ich kopiowania w całości jak i fragmentach bez zgody Aviation Inovatis.

Lot motolotnią na prezent. Prezent dla niego. Prezent dla niej. Prezent dla męża. Prezent dla żony. Pomysł na prezent. Lot widokowy. Loty widokowe. Fotografia lotnicza. Loty krajobrazowe. Lot w prezencie. Lot paralotnią. Lot paralotnią na prezent. Lot motolotnią z nagraniem Full HD. Ekscytujący prezent. Niezwykły prezent. Lot motolotnią z nagraniem video. Lot na nartach. Lot motolotnią na nartach.