Lot parą motolotni

999,00 PLN - 999,00 PLN
Imię, nazwisko osoby obdarowanej
Jeżeli chcesz otrzymać voucher imienny - wpisz tu imię i nazwisko osoby obdarowanej.
Cena vouchera
PLN
Ilość
 
Dodatkowe informacje
Parametry lotu:
  • Czas lotu: - 20 minut
  • Rejestracja Video: - TAK - z dwóch kamer sportowych
Jednoczesny lot parą motolotni to unikalne doznanie, w którym możecie wspólnie dzielić niezapomniane przeżycia.
W pierwszej fazie lotu dwie motolotnie lecą obok siebie w szyku - zmieniając swoje pozycje względem siebie. W drugiej części lotu motolotnie się rozdzielają - co umożliwia bardziej swobodny lot i demonstrację podstawowych manewrów.
Cały lot jest rejestrowany za pomocą dwóch sportowych kamer HD. Jedna jest zamocowana na skrzydle rejestrując obie motolotnie i otoczenie. Druga jest oddana do dyspozycji jednego z pasażerów - dzięki czemu nagranie jest bardziej dynamiczne i zróżnicowane.
Zobacz też pozostałe loty z naszej oferty.
Dwa loty motolotnią
Cena od 499.00 PLN
Lot motolotnią na 1000 metrów.
Cena od 999.00 PLN
 603 11 22 11
© 2018 Aviation Inovatis. · Zawartość strony, teksty, fotografie, filmy, grafiki są chronione prawem autorskim. Nie dopuszcza się do ich kopiowania w całości jak i fragmentach bez zgody Aviation Inovatis.

Lot motolotnią na prezent. Prezent dla niego. Prezent dla niej. Prezent dla męża. Prezent dla żony. Pomysł na prezent. Lot widokowy. Loty widokowe. Fotografia lotnicza. Loty krajobrazowe. Lot w prezencie. Lot paralotnią. Lot paralotnią na prezent. Lot motolotnią z nagraniem Full HD. Ekscytujący prezent. Niezwykły prezent. Lot motolotnią z nagraniem video. Lot na nartach. Lot motolotnią na nartach.