Loty Widokowe Motolotnią

Skorzystaj z jednej z naszych propozycji!

Zapraszamy do widokowego lotu motolotnią w okolicach Warszawy.
Gwarantujemy niezapomniane wrażenia, wspaniałą atmosferę i profesjonalną realizację.

Lot motolotnią to idealny pomysł na doskonały prezent. Niezapomniane wrażenia, wspaniałe widoki i sam lot utrwalony na filmie przez długi czas dostarczą pozytywnych emocji. Lot motolotnią to doskonały prezent dla każdego - pasażer nie musi być miłośnikiem sportów ekstremalnych.

Lot motolotnią x 2
2 x 20 minut

dwa loty z nagraniem (jeden po drugim)

799PLN

Zamów

Bestseller! Oszczędasz 99zł!

Lot motolotnią 15 minut

bez nagrania

299PLN

Zamów

Lot motolotnią 15 minut

z nagraniem

399PLN

Zamów

Lot motolotnią 20 minut

bez nagrania

349PLN

Zamów

Lot motolotnią 20 minut

z nagraniem

449PLN

Zamów

Bestseller!

Lot motolotnią 30 minut

bez nagrania

399PLN

Zamów

Lot motolotnią 30 minut

z nagraniem

499PLN

Zamów

Lot na 1000 metrów

z nagraniem

999PLN

Zamów

Informacje

Lot na motolotnią 60 minut

z nagraniem

799PLN

Zamów


Loty motolotnią odbywają się na lotnisku Chrcynno, około 50km na północ od Warszawy (15 kilometrów na zachód od Zalewu Zegrzyńskiego). Loty dla grup zorganizowanych, imprez integracyjnych itd. mogą być realizowane w innych częściach kraju - po wcześniejszym uzgodnieniu. Same loty odbywają się w odpowiednich warunkach pogodowych czyli przy braku opadów, silnego wiatru i temperaturze powyżej 5°C. To zazwyczaj odpowiada okresowi od marca do października/listopada. Dla tych osób, które nie boją się zimna - oferujemy również loty na motolotni wyposażonej w narty! Zajrzyj do naszej galerii fotografii wykonanych z pokładu motolotni. Możesz też obejrzeć przykładowe filmy z naszych lotów.

W ramach realizowanego lotu, po przybyciu na lotnisko każdy z uczestników przechodzi indywidualne szkolenie, które zajmuje około 15 minut. W trakcie przygotowania odpowiemy też na wszelkie pytania.

Po zakończeniu przygotowań - uczestnik, z pomocą pilota, zajmuje miejsce w motolotni, zakłada kask oraz zapina czteropunktowe pasy bezpieczeństwa. Po tych czynnościach pilot uruchamia silnik i nasza przygoda się rozpoczyna. W trakcie lotu pilot zademonstruje wszystkie możliwości motolotni. Trasa lotu jest tak dobrana, żeby pasażer miał okazję obejrzeć z powietrza kilka ciekawych miejsc.

Lot motolotnią w tandemie z doświadczonym pilotem to gwarancja dobrej zabawy i niezapomnianych wrażeń. Pilot zadba o to, żeby zademonstrować możliwości motolotni i dodatkowo niesamowite widoki jakie oferuje lot na motolotni. Wszystko to zostanie utrwalone na filmie w jakości HD. Pasażer również może wykonywać własne zdjęcia czy nagrania - po uzgodnieniu tego z pilotem.

Po lądowaniu pasażer motolotni otrzymuje pamiątkowy dyplom będący potwierdzeniem odbytego lotu. Film HD zarejestrowany podczas przygotowań i lotu jest po zmontowaniu udostępniany pasażerowi drogą elektroniczną w ciągu tygodnia.

Nagranie lotu motolotnią jest realizowane w technologii HD 1080p (High Definition). Standardowo rejestracja następuje z jednej kamery. Istnieje możliwość jednoczesnego filmowania za pomocą dwóch kamer HD - za dodatkową opłatą.
Nagranie video z lotu tandemowego motolotnią może dodatkowo zawierać ścieżkę dźwiękową rozmów prowadzonych pomiedzy pilotem, a pasażerem oraz komunikacji radiowej. Jest to opcja dodatkowo płatna. Jeżeli chcesz skorzystać z takiej opcji - koniecznie skontaktuj się z nami przed lotem.
Czas lotu to rzeczywisty czas przebywania w motolotni powietrzu. W limit nie jest wliczana odprawa przed lotem, kołowanie itd.
 603 11 22 11
© 2018 Aviation Inovatis. · Zawartość strony, teksty, fotografie, filmy, grafiki są chronione prawem autorskim. Nie dopuszcza się do ich kopiowania w całości jak i fragmentach bez zgody Aviation Inovatis.

Lot motolotnią na prezent. Prezent dla niego. Prezent dla niej. Prezent dla męża. Prezent dla żony. Pomysł na prezent. Lot widokowy. Loty widokowe. Fotografia lotnicza. Loty krajobrazowe. Lot w prezencie. Lot paralotnią. Lot paralotnią na prezent. Lot motolotnią z nagraniem Full HD. Ekscytujący prezent. Niezwykły prezent. Lot motolotnią z nagraniem video. Lot na nartach. Lot motolotnią na nartach.